Допоможіть розвязати з фізики : прикладаючи горизонтальну силу 20H вантаж на відстані 12 метрів.

Яку роботу було виконано? Яка потужність була якщо вантаж перемістили за 10 секунд

Ответы на вопрос

Отвечает Хиссамудинова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

работа = сила *расстояние

А=F*S=20*12=240 Джоулей

Для мощности

A=N*t

N=A/t=240/10=24 Вт