По провіднику тече струм силою 46а різниця потенціалів на кінцях провіднка 230в чому дорівнює опір


Ответы на вопрос

Отвечает Хозяшева Ксюша.

Ответ:

R=5 Ом

Объяснение:

R=U/I=230/46=5 Ом