Заряд на пластинках конденсатора 40нФ дорівнює 20мккл.Визначити різницю потенціалів між обкладками


Ответы на вопрос

Отвечает Силюкова Юля.

Ответ:

U=500 B

Объяснение:

q=C*U ⇒ U=q/C=0,00002/0,00000004=500 B