Тіло, масою 3 кг, рухається вздовж осі Ох так, що його координата в СІ змінюється за законом х=

4+7t-2t'2. Визначте проекцію на вісь Ох сили, щодіє на тіло. А) -6Н Б) 6Н В) -12Н Г) 12Н

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Ответ:

B) -12 H

Объяснение:

m=3 кг    

x(t)=xo+vo*t+a*t²/2

a= - 4 м/с²

F=m*a=3*(-4)=-12 H

=====================