Знайти опір алюмінієвого провідника довжиною 400 метрів і площею поперечного перерізу 5 мм2 . Яка

сила струму тече по провіднику, якщо напруга на його кінцях 60 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Мастаков Дмитрий.

Ответ:

3360A

Объяснение:

I=U/R

R=pl/s

I=US/pl

I =(60*5)/(0,028*400) =3360A