Розрахункові задачі 5. Вага каменя дорівнює 40 Н,його перемістили на 1,2 м.Яка робота

здійснена?Допоможіть будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пятибратов Сергей.

Ответ:

48

Объяснение:

A=F*S=40*1.2=48Дж