Визначити заряд і енергію конденсатора ємністю 0,3 мкФ з різницею потенціалів між пластинами 300В


Ответы на вопрос

Отвечает Улесова Софья.

Ответ: энергия равна 0,3*10^(-6)*300²*0,5=0,0135 Дж. Заряд равен 0,3*10^(-6)*300=9*10^(-5) Кл.

Объяснение: