Яку роботу потрібно виконати, щоб підняти вантаж вагою 40 H на півметра ?


Ответы на вопрос

Отвечает Титков Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

F=40H

S=0.5 м

А=?

A=F*S=40*0.5= 20 Джоулей

Отвечает Котик Даша.

А=Fs = 40×0.5 = 20Дж