Турист пройшов 4 км на північ, а потім ще 3 км на схід. Обчисліть шлях і модуль переміщення туриста


Ответы на вопрос

Отвечает Дудина Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Путь:

L = 4 + 3 = 7 км

Перемещение:

S = √ (4²+3²) = 5 км