Народ,хелпаните,пожалуйста Розв’яжіть задачу та запишіть відповідь згідно вказівок без

розмірностей. З якою силою взаємодіють дві кульки з зарядами 0,66х10^-7 Кл і 1,1х10^-5 Кл на відстані 3,3 см ? Відповідь запишіть в Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Марк.

Ответ:

Объяснение:

Закон Кулона

F=k*Iq1I*Iq2I / r^2=9*10^9* 0,66*10^-7 * I1,1*10^-5 / 0.033^2= 6 Н