Скільки часу потрібно поізду завдовжки 450 м, щоб проїхати міст завдовжи 750 м, якщо швидкість руху

поїзда 72 км/год? Помогите решить пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Кристина.

Ответ:

60 с

Объяснение:

s1=450 м    s2=750 м   v=20 м/с    t=?

===

t=(s1+s2)/v=(450+750)/20=60 c    (1 мин)

===============================