При польоті ракети її маса зменшилась в 1,2 раза, а швидкість зросла в 6 разів. Визначити, у

скільки разів збільшився модуль імпульсу ракети

Ответы на вопрос

Отвечает Албахтина Надежда.

Ответ:

p2/p1=5

Объяснение:

m1/m2=1.2     v2/v1=6    p2/p1=?

===

p2/p1=m2*v2/(m1*v1)=6/1.2=5

===============================