Першу половину шляху тіло пройшло з швидкістю 10 м/с, а другу 40 м/с. Яка середня шляхова швидкість

руху тіла? Відповідь дати в м/с з точністю до цілих. У відповіді записати лише одне число

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

v(ср)=2v1*v2/(v1+v2)=2*10*40/(10+40)=16м/с

Объяснение: