Куб напів занурений у воду , лежить на дні посудини й тисне й тисне на нього із силою , яка

дорівнюе третині діючої на куб сили тяжіння . Знайдіть густину речовини куба . густина води - 1000кг/м³

Ответы на вопрос

Отвечает Шихова Анна.

Ответ:

750 кг/м^3

Объяснение:

сила тяжести куба

mg=V*pk*g

уравнение для куба в воде

mg=mg/3 +Fa

Fa = g*pv*V/2

тогда

mg=mg/3 +g*pv*V/2

распишем все массы

V*pk*g=V*pk*g/3 +g*pv*V/2

pk=pk/3 +pv/2

pk*2/3 = pv/2

отсюда плотность куба

pk=pv*3/2*2=pv*3/4=1000*3/4=750 кг/м^3