R=R0/n, R- загальний опір паралельно з'єднаних провідників, n- кількість провідників, R0-?


Ответы на вопрос

Отвечает Терехова Лера.

Ответ:

Объяснение:

Коли всі провідники мають однаковий опір R1=R2=R3=10ом(Ro)., тоді R=10/3=3.333ом,  Ro=15ом тоді R= 15/3=5ом