Помогите решить задачу по физике сорочноооо Визначте питому теплоємність металу, якщо для зміни

температури бруска масою 100г, зробленого з цього металу, від 20 до 24 °C потрібно 152 Дж теплоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврухина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 100 г = 0,1 кг

t₁ = 20°C

t₂ = 24°C

Q = 152 Дж

________

c - ?

Из формулы:

Q = c·m·(t₂ - t₁)

находим:

c = Q / (m·(t₂ - t₁)) = 152 / (0,1·(24-20)) = 380 Дж / (кг·°С)