Поїзд завдовжки 360м рухається по мосту зі швидкістю 36км/год за який час проїде поїзд міст

завдовжки 440м?

Ответы на вопрос

Отвечает Матюсов Данил.

Відповідь:

36км/год=10м/с

L=360м

L2=440м

t=(L1+L2)/v=(360+440)/10=80c=1хв 20с

Пояснення: