ВЫЗОВ! А ТЫ СМОЖЕШЬ? (100б.) Дощова крапля має q1 = +1,5нКл. Як зміниться модуль E(вектор) ел.

поля краплі на відстані 10см від неї, коли вона зіллється з іншою кралею, заряд якої -0,5нКл

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Александр.

Відповідь:

Пояснення:

E1=kq1/r²

E2=kq2/r²

q2=q1+q*=1нКл

Е1/Е2=1,5