Джерело струму, ЕРС якого 120 В та внутрішній опір 2 Ом замкнено на зовнішній опір 58 Ом. Визначте

повну потужність джерела струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Вотченков Влад.

Ответ:

I=E/(R+r)=120/(58+2)=2A, P=U*I= 120*2=240Вт