3. При короткому замиканні джерела напруга на клемах дорівнює 20 В, а сила струму – 10А.Обчисліть

внутрішній опір джерела.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобланова Айдана.

r=U/I= 20/10= 2 Ом

ттттттттттттттттттт