пожалуйста помогитеее! з висоти 25 метрів гілка дерева, маса якої дорівнює 1 кг, падає протягом 2.5

см. Визначити середню силу опору повітря що діє на гілку. (g дорівнює 10 м/с(в квадраті))​

Ответы на вопрос

Отвечает Міщенко Макс.

Ответ:

Формула: Fc=m*g-m*a;

Дано:

m = 1кг.

g=9,8 м\с

a=10^2 м/с

Cx – коэффициент сопротивления воздуха

Решение:

Fc=1*9.8-1*10^2= –0.2^2

Объяснение:

Наверное так. Я вообще не очень по физике (ненавижу её), но чуть чуть понимаю.. Надеюсь помогла тебе