1. Маятник здійснив 4 повних коливання за 8с. Визначте період і частоту його коливань 2. Який

шлях пройде маятник за одне повне коливання, якщо амплітуда коливань становить 5см?ДАЮ 10 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Алена.

1) Т=t/N=8/4=2c

  ν=1/T=0,5 Гц

2) L≈4A=20 см.