2. Болат серіппе 245 Н күш әрекетінен 35 мм-ге ұзарды. Серіппенің қатаңдығынанықтаңдар. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Новак Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F = 245 Н

Δx = 35 мм = 35·10⁻³ м

_________________

k - ?

Из закона Гука:

F = k·Δx

находим жесткость пружины:

k = F / Δx

k = 245 / ( 35·10⁻³ ) = 7·10³ Н/м     или   k = 7 кН/м