математичний маятник довжина нитки якого 50 см і тягар на пружині жорсткістю 500 H/м коливаються

синхронно . визначити масу тягара​

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:T=2*pi *sqrt{L/g} ; T=2*pi *sqrt{m/k};

T1=T2; 2*pi *sqrt{L/g}=2*pi *sqrt{m/k};

4*pi^{2}(L/g-m/k)=0; 4*3,14^2(0,5/10-m/500)=0; m=25 кг

Объяснение: