Яка швидкість поширення електромагнітної хвилі у повітрі якщо вона за 1 мкс долає відстань 300 м​


Ответы на вопрос

Отвечает Выростков Даниил.

Ответ:

Объяснение:

t=1 мкс = 1*10^-6 c

S= 300 м​

V=S/t=300 / (1*10^-6) = 3*10^8 м/с