За 2 хв тіло здійснило 180 коливань. Яка частота та період коливань цього тіла? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Барсова Екатерина.

Объяснение:

Дано:

t=2хв=120с

N=180

Найти:

ν-?

Τ-?

--------------------

ν=N/t=180/120с=1,5с

T=t/N=120c/180=0,66c