Який період напіврозпаду радіоактивного ізотопу, якщо впро-довж 12 год у середньому розпадається

7500 атомів з 8000?

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунов Иван.

Объяснение:

Дано:

Nо=8000

Nрасп=7500

t=12год

Найти:

T- ?

-------------------

N=No- Nрасп=8000-7500=500

N=No/2^t/T

2^t/T=8000/500=16=2^4

t/T=4

T=t/4=3години