Бөгде күштер ток көзінің ішінде 5 Кл зарядтардың қозғау үшін 30 Дж жұмыс жасайды. Ток көзінің ЭҚК-

і неге тең?( 20 балл беремін)​

Ответы на вопрос

Отвечает Горячева Кристина.

q=5 Кл

A=30 Дж

E=?

E=A÷q=30÷5=6

E=6