у корабля що здійснює морську подорож у 200 км , розташований маятниковий годинник, період коливань

якого становить 0,5 с.скільки коливаннь здійснить маятник годинника за час подорожі, якщо швидкість судна становить 18км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

S = 200 км = 200 000 м

T = 0.5 c

V = 18 км / ч = 5 м / c

n - ?

t = S / V = 200 000 / 5 = 40 000 c - время путешествия

n = t / T = 40 000 / 0.5 = 80 000

Ответ: маятник совершит 80 000 колебаний.