Щоб рухати каністру 25 кг, треба прикласти горизонтальну силу 15 Н. Чому дорівнює коефіцієнт тертя

ковзання між каністрою та підлогою?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Леха.

Ответ:

0.06

Объяснение:

F=m*g*μ

μ = F/ (m*g) = 15 / (25*10) = 0.06