Дубовий брусок має масу 490 г та гумтину 700 кг/м3 Визначте його об‘єм Дуже прошу


Ответы на вопрос

Отвечает Стацунов Вадим.

Объем бруска:

                V = m/ρ,  где m = 0,49 кг - масса бруска

                                       ρ = 700 кг/м³ - плотность бруска

Тогда:

                V = 0,49 : 700 = 0,0007 (м³) = 700 см³