Через поперечний переріз провідника за 4 с проходить електричний заряд 16 Кл. Визначте силу струму

в провіднику.

Ответы на вопрос

Отвечает Шкляева Мария.

Відповідь:

I=q/t=16/4=4A

Пояснення: