Опір провідника дорівнює 2 Ом. Подайте вольт-амперну характери стику цього провідника у вигляді

графіка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Настя.

Ответ:

Объяснение:

U(I) = R*I = 2*I