100 балов!!! якою була початкова абсолютна температура ідеального газу якщо її збільшення у 2

рази супроводжувалося збільшенням температури за шкалою цельсія в 3 рази​

Ответы на вопрос

Отвечает Леута Антон.

Ответ:364

Объяснение:

t/t0=3 t=3*t0

(3*t0+273)/(t0+273)=1,5

t0=91 C

T0=91+273=364 К