!!!!!!!!!ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!! Обчисліть опір алюмінієвого дроту довжиною 80 см і площею

поперечного перерізу 0,4 мм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенович Максим.

Відповідь:R=p*L/S=0,028*80/0,4= И полученный ответ Ом

Пояснення: