ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПРОШУ ФИЗИКА 7 КЛАСС. 1.Який тиск чинить стовп води висотою 5м? Густина води

1000 кг/м^3 2.Визначте тиск на лід ковзаняра, масою 80 кг, якщо він стоїть двома ногами. Довжина кожного ковзана 40 см, а ширина леза 4 мм ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сырцева Валерия.

Ответ:

1. 50 кПа

2. 250 кПа

Объяснение:

1. Дано

h = 5 м

ро = 1000 кг/м3

--------------------------

р = ?

Решение

р = ро × g × h = 1000 × 10 × 5 = 50000 Па = 50 кПа

2. Дано

m = 80 кг

n = 2

a = 40 см = 0.4 м

b = 4 мм = 0.004 м

-----------------------------

p = ?

Решение

p = F/S

F = mg

S = nab

p = mg / nab = (80 × 10) / (2 × 0.4 × 0.004) = 250000 Па = 250 кПа