Контрольні питання 1. Чи можна, спираючись на формулу , стверджувати, що сила, яка діє на тіло,

залежить від маси цього тіла та прискорення, якого надає тілу ця сила? 2. Як спрямована рівнодійна сил, прикладених до автомобіля, коли він розганяється на горизонтальній дорозі? 3. Чи можна стверджувати, що імпульс тіла та імпульс сили – відносні величини? Обгрунтуйте свою відповідь. 4. Чи можна обчислити рівнодійну сил дії та протидії? 5. У якому випадку дві сили компенсують одна одну? 6. Чому сили, що виникають унаслідок взаємодії, не зрівноважують одна одну? Наведіть приклади. Срочно даю 75 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Богатов Яша.

Ответ:

1.можно ( F=ma) ( второй закон Ньютона )

В инерциальной системе отсчёта ускорение, которое получает материальная точка с постоянной массой, прямо пропорционально равнодействующей всех приложенных к ней сил и обратно пропорционально её массе

2. Равнодействующая всех сил равна 0, так как движение прямолинейное

3.F=ma  ==> a= v-v0/t  ; F=mv-mv0/t

ft=mv-mv0

p=mv

p0=mv0

Ft=p-p0

-----------

Ft=p-p0

ft=mv-mv0

4. невозможно, так как силы приложены к разным телам не пропорционально

5.Силы компенсируют друг друга, если их силы равны и направлены в противоположную сторону относительно друг друга

6 по 3 закону Ньютона, силы складываются, если приложены к одному телу. При взаимодействии силы пересекаются, не находятся в противоположных направлениях

Объяснение: