Скільки елементарних зарядів перейде від одного наелектризованого тіла до іншого, якщо заряд

другого тіла змінився при цьому на 4 * Кл. Відповідь дати з точністю до цілих. (числом без жодних розмірностей та позначень)

Ответы на вопрос

Отвечает Пивченко Семен.

е=1,6*10⁻¹⁹Кл

n=q/e=4*10⁻¹⁷⁺¹⁹/1,6=2,5*100=250 зарядов  -  это ответ.