який момент сили 20H, яка прикладена до обода колеса і напрямлена по дотичній до нього, якщо радіус

дорівнює 50 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Занин Генрих.

Ответ:

Объяснение:

M = F·d

M = 20·0,50 = 10 Н·м