Якою є сила струму в провіднику, якщо напругу на його кінцях збільшили до 4 В? Впочатковий момент

часу на кінцях провідникабула напруга 2 В, а сила струму в ньому 0,5 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Соня.

Ответ:

1A

Объяснение:

R=U1/I1=2/0.5 = 4 Ома

I2 = U2/R = 4/4 = 1 A.