Якою була сила струму в провіднику, якщо напругу на його кінцях збільшили до 9,1В, а сила струму

стала 0,4А? В початковий момент часу на кінцях провідника була напруга 3,4В.

Ответы на вопрос

Отвечает Хамутовская Кристина.

Ответ:

1A

Объяснение:

R=U1/I1=2/0.5 = 4 Ома

I2 = U2/R = 4/4 = 1 A