Куля масою 0,01 кг летить горизонтально зі швидкістю 200 м/с, ударяється об перешкоду і

зупиняється. Чому дорівнює імпульс кулі до удару? Який імпульс куля отримала від перешкоди? * СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Аида.

Ответ:p=2(кг*м)/c;Eк=200 Дж

Объяснение:

Дано:

M=0,01кг

v=200м/c

Решение:

p=mv=2(кг*м)/с

Eк=(mv^2)/2=200 Дж