Яку треба прикласти напругу до кінців провідника опір якого 0,25 Ом щоб сила струму у ньому

становила 30 А

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманов Ваня.

Ответ:

7,5В

Объяснение:

R=0,25 Om

I=30A

U=?

I=U/R

U=IR=30×0,25=7,5В