Нужен Ответ Помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!! Яку напругу треба створити на кінцях провідника опором 20

Ом, щоб у ньому виникла сила струму 0,5 А? Відповідь дати в Вольтах і ввести лише чисельне значення без вказування розмірності.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Ліля.

Сила тока на участке цепи прямо пропорциональна напряжению на концах этого участка и обратно пропорциональна его сопротивлению:

           I = U/R

Тогда:

           U = I·R = 0,5 · 20 = 10 (B)