Який опір треба прикласти до джерела струму напругою 110 В, щоб сила струму в провіднику була 4 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Тёма.

Ответ:

R=U/I= 110/4= 27.5 Ом

ттттттттттттттттттттттттт