Визначте (в Омах) мінімальний опір, який можна отримати з трьох резисторів опорами 10 Ом, 20 Ом, 30

Ом. Відповідь округлити до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Seikimbaeva Asel.

При параллельном соединении

1/R=1/10+1/20+1/30=(6+3+2)/60=11/60

R=60/11=5,(45) Ом.