1. Вага танка становить 320000 Н. Площа опори кожної з його гусениць 4 м2. Чи зможе танк пройти по

болотистій місцевості, що витримує тиск небільше 35000 Па?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

S=4*4=16 (м^2)

p=F/S

p=320 000/16=20 000 (Па)

Да.