Вага танка становить 320 000 Н. Площа опори кожної з його гусениць 4 м2. Чи зможе танк пройти по

болотистій місцевості, що витримує тиск не більше 35 000 Па?

Ответы на вопрос

Отвечает Стеценко Саша.
P(танка)=F/s; F=M*g, где M- масса танка; S- площадь соприкосновения с болтом, т.к. 2 гусеницы, то общая S=S*2=4*2=8; p(танка)= 320000*10/8=400000 Па; p(танка)>p0, а значит танк утонет