Якою є маса тіла, що створює на підлогу тиск 1000 Па? Площа опори тіла дорівнює 250 см3.


Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазова Лиза.

P=F/S=mg/S

m=PS/g=1000*0,00025/9,8=0,025 кг