Визначити масу повітря у спортивному залі, розміри якого 25х20х6 м. кубічних.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайсман Анна.

m = ρV

ρ = 1,2 кг/м³

V = (25 * 20 * 6) м³

m = 1,2 * (25 * 20 * 6) = 3600 кг